Forum Pro Ana 2023
aktywne polskie forum pro ana od 2017

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TYMCZASOWO ZAWIESZONA

#1 23-11-2017 00:59:45

Beryl
Gość
WindowsChrome 62.0.3202.94

Prośba o przyjęcie

1. Ile masz lat?
- 21
2. Ile masz wzrostu?
- 178 cm
3. Ile ważysz obecnie?
- 65 kg
4. Opowiedz krótko o swojej historii zaburzeń odżywiania.
- Zaczęły się na początku liceum. Chyba miałam wtedy bardzo zły okres (chodzi mi o moją psychikę) i organizm zareagował jadłowstrętem na to wszystko. Po jakimś czasie stwierdziłam, że życie na 200 kaloriach na przemian z głodówkami sprawia, że czuję się lepiej. Zeszłam do 48 kg.
Później działy się różne rzeczy. Na pewien czas wpadłam  w bulimię, uzależniłam od środków przeczyszczających, chudłam, tyłam, znów chudłam. Przez operację i leki, które musiałam po niej zażywać przytyłam i zaczęłam wariować, musiałam wrócić do swoich starych nawyków, to silniejsze ode mnie.
5. Czym jest dla Ciebie anoreksja i jaki masz stosunek do tej choroby?
- Poza tym, że jest zaburzeniem, jest też sposobem na to, by kompletnie nie oszaleć, by w jakiś sposób kontrolować swoje życie, odciąć się od problemów. W chwili obecnej nie chce z tym walczyć, mam zbyt dużo innych demonów do zwalczenia w samej sobie, a zaburzenia pomagają mi funkcjonować.
6. Próbowałaś/próbowałeś zdrowej diety? Dlaczego wybierasz wyniszczenie organizmu?
- Próbowałam i to nie raz. Niestety w moim przypadku nie ma nic pośrodku. Takie jedzenie zawsze powodowało napady i jedyną skuteczną metodą są niskie bilanse.
7. Co robisz oprócz ograniczania kalorii?
- Ostatnio moje życie to studia i praca od rana do wieczora, więc poza siłownią ok. dwóch razy w tygodniu nie robię nic. Mam nadzieję to zmienić po nowym roku, kiedy zmienię pracę. Poza tym zazwyczaj jem tylko jeden posiłek dziennie.
8. Czego oczekujesz od forum?
- Możliwości poznania ludzi podobnych do mnie, poczucia, że nie jestem sama, że mam wsparcie w ciężkich chwilach i mogę być z kimś szczera. Bardzo brakuje mi tego wszystkiego,a od czasu rozpadu mojego forum (nie chcę podawać nazwy) nie było mnie w takiej społeczności.
Poza tym chyba pierwszy raz spotykam się z tak pięknym, estetycznym forum
9. Opisz swoje 3 ubiegłe dni (bilans, aktywność fizyczna).
Poniedziałek:
- smoothie z połowy banana, mleka migdałowego i malin (120 kcal)
- zupa krem z białych warzyw (80 kcal)
pilates 1h

Wtorek:
- nic

Środa:
- dahl z soczewicy (bulionówka) (220 kcal)
- pół godziny jogi od rana

#2 23-11-2017 01:44:02

Miyako13
Motyl
Dołączył: 19-10-2017
Liczba postów: 71
WIEK: 18
Windows 7Chrome 62.0.3202.94

Odp: Prośba o przyjęcie

Hej, poczwaro.
Lubię Cię


semper ad meliora
semper ad summum
semper ad perfectum

Offline

#3 23-11-2017 08:43:13

Sharon
Gość
Windows 7Chrome 62.0.3202.94

Odp: Prośba o przyjęcie

Jak najbardziej przyjmujemy Cię pod nasze skrzydła, dużo przeszłaś [dblpt](

#4 23-11-2017 09:15:24

Beryl
Gość
WindowsChrome 62.0.3202.94

Odp: Prośba o przyjęcie

Pięknie dziękuję za przyjęcie [dblpt])

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot