Forum Pro Ana 2023
aktywne polskie forum pro ana od 2017

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TYMCZASOWO ZAWIESZONA

#1 18-11-2017 15:26:54

Sharon
Gość
Windows 7Chrome 62.0.3202.94

Cześć :)

Chcę się przedstawić, zostałam poproszona o pomoc na forum i i miło byłoby się jakoś zapoznać [dblpt])

1. Ile masz lat?
21
2. Ile masz wzrostu?
158
3. Ile ważysz obecnie?
Ponad 44kg
4. Opowiedz krótko o swojej historii zaburzeń odżywiania.
W 2015 roku miałam nadwagę i przez to czułam się gorsza. Na WFie było mi głupio przebierać się przy innych dziewczynach, więc unikałam tych lekcji, pisałam sobie fałszywe zwolnienia itd. Ale później było jeszcze gorzej, bo zaczęłam bardziej zwracać uwagę na chamstwo typu "schowaj fałdy grubasko" "świnio klasowa" "twój chłopak też będzie taki gruby?". Dostałam jadłowstrętu, nie jadłam nic w szkole i wtedy też się ze mnie wyśmiewano. Pewnego dnia zemdlałam w szkole mimo, że wyglądałam wciąż bardzo przeciętnie. Nawet wtedy, gdy przyjechało po mnie pogotowie wszyscy mieli powód do śmiechu.
Bałam się, że znów zemdleję i zdarzało mi się zapychać jedzeniem. Wpadłam w bulimię i próbowałam się z tego leczyć u wielu lekarzy. Nikt nie potrafił tego zrobić, jedyne co robili to dawali mi leki i oceniali kim jestem - a o tym wiem doskonale. Na chwilę obecną mam problem z jedzeniem - nie jem nic, a gdy muszę to jem duże ilości.
5. Czym jest dla Ciebie anoreksja i jaki masz stosunek do tej choroby?
Uważam, że to droga bez wyjścia. Bo jak już raz spróbujesz i wejdziesz w to konkretnie TO NIE DA SIĘ WYJŚĆ.
6. Próbowałaś/próbowałeś zdrowej diety? Dlaczego wybierasz wyniszczenie organizmu?
Nie potrafię, mam w sobie tyle strachu, że jem albo za mało albo za dużo. Nie panuję nad tym.
7. Co robisz oprócz ograniczania kalorii?
Dużo ćwiczyłam przez te kilka lat, teraz ćwiczę mniej. Codziennie wychodzę na spacer.
8. Czego oczekujesz od forum?
Mam nadzieję, że poznam tu kogoś takiego, jak ja. Liczę też na to, że wszyscy użytkownicy będą przyjaźnie do mnie nastawieni.
9. Opisz swoje 3 ubiegłe dni (bilans, aktywność fizyczna).
Dzisiaj: Kinder Bueno, kawa
Wczoraj: 2 kawy, herbata, Rosół Curry w kubku
Przedwczoraj: 3 herbaty, jabłko

#2 18-11-2017 23:46:19

Miyako13
Motyl
Dołączył: 19-10-2017
Liczba postów: 71
WIEK: 18
Windows 7Chrome 62.0.3202.94

Odp: Cześć :)

Punkt 6 tak uroczo znajomy.
Witaj, nowa duszo. Cieszymy się, że jesteś z nami!


semper ad meliora
semper ad summum
semper ad perfectum

Offline

#3 26-11-2017 14:36:06

BONES
Czarny Motyl
Dołączył: 05-10-2017
Liczba postów: 96
WZROST: 167
WAGA: 49kg
WAGA DOCELOWA: 40kg
BMI: 18,14
MIESIĘCZNY CEL: 48kg
NA DIECIE: 400
AndroidChrome 62.0.3202.84

Odp: Cześć :)

Cześć Roksen (: Mam nadzieję, że u nas zostaniesz.


large.gif
- Bene mori praestat, quam turpiter vivere.

Offline

#4 26-11-2017 23:01:30

Sharon
Gość
Windows 7Chrome 62.0.3202.94

Odp: Cześć :)

Też mam taką nadzieję [sred]) tylko że ostatnio dostaje dniówki 8-10 godzin i podobno mamy pracowac prawie dzien w dzien w grudniu, albo po 12 godzin.. Troche inny etat niz mam na umowie, wiec chyba na czarno [dblpt][slash]
No i waga mi wzrosla z 44 do ponad 45 wiec.. Czuję się trochę smutna, ale zobaczymy. Sa tu mili ludzie [dblpt]heart[dblpt]

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot