Forum Pro Ana 2023
aktywne polskie forum pro ana od 2017

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TYMCZASOWO ZAWIESZONA

#1 13-04-2018 18:39:09

lebera
Gość
AndroidChrome 65.0.3325.109

kwestionariusz

Ile masz lat?
18

Ile masz wzrostu?
159

Od jakiej wagi się zaczęło? Jaką wagę masz teraz?
pierwsze odchudzanie w zyciu(w ktorym mozna doszukać się początków any, choć nie wiedziałam co to jest) zaczęło sie od 55kg. kiedy wróciłam ndo any wazylam 63kg, tak okolo. obecnie jest to 56

Od jak dawna zmagasz się z zaburzeniami? Jak nazywa się Twoje zaburzenie?
nie byłam nigdy u lekarza. poczatki any mozna doszukać sie w grudniu 2014 roku, na poważnie zaprzyjaźniłam się z nią w 2015 roku. później odeszlam od niej na dwa lata, wiedząc, że jest zła, ale nadal sie odchudzalam, niestety bezskutecznie. w ciagu tych dwóch lat ciagle ją slyszalam w swojej glowie, wiedzialam, ze jest,ale udawałam, ze jej nie słyszę.  chce się jej teraz oddać w całości, stracone kiligramy są dzięki niej, lecz ostatnio nachodzą mnie napady, przez które przytylam 2kg(przed siwetami ważyłam 53,8)
Czy udało Ci się osiągnąć jakiś cel lub ukończyć dietę?
Moje male cele typu "osiągnąć wage 56" "osiągnąć wagę 55" tak. lecz zadnej diety nje ukończyłam
Czy próbowałeś się podjąć terapii? Dlaczego tak/dlaczego nie?
chcialam kiedyś powiedzieć mamie,  zeby mnie gdzieś zabrała. nie powiedzialam. nie chcę zostawiać any. boje się, że wyleczyliby mnie z niej. nie chcę.

1. Czym według Ciebie jest anoreksja?

To ciężka choroba, której trzeba unikać nawet, gdy zamierzamy schudnąć.

2. Jak wyglądają Twoje problemy z odżywianiem?.

Mam ciągłe problemy z napadami obżarstwa, ale nie wymiotuję.

Nie potrafię się zmotywować do diet lub wytrwania w nich do końca.

3. - jak zachowałbyś się w tej sytuacji:
Rozmawiasz z osobą, która od dawna Ci się podoba. Między tematy wkrada się wątek zaburzeń odżywiania. Komentuje bardzo negatywnie środkowisko osób wytrzegających się jedzenia, ale nie wie nic o Tobie. Wcześniej nie wiedziałaś/nie wiedziałeś, że ma taki stosunek do osób z zaburzeniami odżywiania i postrzegałaś/łeś tą osobę w inny sposób.

Nie mówię nic na ten temat. Myślę, że mogę być z tą osobą w ukryciu bez zbędnych komplikacji dopóki nie wie o mnie tego szczegółu. Dla niego w przyszłości jestem w stanie się zmienić.
wtrące sie. nie zmienię się dla niego, będę w tym trwała w ukryciu.

#2 19-04-2018 10:22:22

BONES
Czarny Motyl
Dołączył: 05-10-2017
Liczba postów: 96
WZROST: 167
WAGA: 49kg
WAGA DOCELOWA: 40kg
BMI: 18,14
MIESIĘCZNY CEL: 48kg
NA DIECIE: 400
Windows 7Chrome 65.0.3325.181

Odp: kwestionariusz

Cześć, przykro mi, ale nie mogę przyjąć Cię na forum. Myślę, że powinnaś porozmawiać z bliskimi o swoich zaburzeniach. Nie są na tyle ciężkie, by w nich trwać bez sensu. Nie warto drążyć temat, gdy nie ma się motywacji do osiągania małych celów. Powodzenia.


large.gif
- Bene mori praestat, quam turpiter vivere.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot