Forum Pro Ana 2023
aktywne polskie forum pro ana od 2017

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TYMCZASOWO ZAWIESZONA

#1 17-02-2018 20:21:36

Hibya
Gość
MacintoshSafari 604.1

Ponowny kwestionariusz ^^keke^^

Wróciłam. Dużo się działo, ale jestem i potrzebuje... wsparcia? Nie wiem. Poczułam, że wszystkich tu zawiodłam, wracam w formie nowego początku.
Porzuciłam anę na kawał czasu. Przytyłam, mimo to, zamierzam to zwalczyć.
Wklejam tu swój stary kwestionariusz z małymi poprawkami.
1. 16
2. 170
3. 51
4. Zaczęło się może około roku temu, nie bylam wtedy zorientowana, Wiec popełniałam naprawdę dużą ilość błędów, co mnie zdemotywowało na dobre 3 miesiące. Teraz, bogatsza o większą ilość informacji jestem w stanie zacząć od nowa, nie tak gwałtownie jak kiedyś.
* chyba nie bylam gotowa, nie wiem*
5. Nie dążę do niej, sylwetka masakrycznie wychudzonej anorektyczki nie jest dla mnie atrakcyjna. Jest to dla mnie naorawdę okropna choroba i nie uważam, że osoby z pro ana muszą się z nią spotykać.
6. Jasne, że próbowałam, lecz prawda jest taka, że jak tylko wezmę coś do ust, pragnę więcej i więcej, co raczej nie poprowadzi mnie do spadku wagi. W momencie, w którym przestałam jeść poczułam się inaczej... lekko. Wiem, że to tylko iluzja i że tak naprawdę zabijam się od środka, ale nie potrafię przestać, nie chcę.
7. Staram się prowadzić jak najbardziej aktywny tryb życia, ćwiczę regularnie (codziennie)
8. MOTYWACJI, sama nie jestem w stanie jej sobie zapewnić
9. Głupio się przyznać ile tak naprawdę. Dzisiaj może 1500, poprzednich dni nie pamiętam ale >1500 na  pewno.

Wiadomość dodana po 15 h 17 min 06 s:
Dobrze, nie zauważyłam, że w kwestionariuszu sie troche pozmieniało.

1. 16
2. 170
3. Od 49, teraz przytyłam przez krotkie załamanie do 51.
4. Od ponad roku, jak teraz pamiętam mogło to być lato 2016. Aktualnie ed i nic wiecej.
5. Tak, nawet nie raz, lecz nie tak czesto, jak bym chciała.
6. Nie, nigdy nie spróbowałam, Chociaz czasem chciałam się komuś zwierzyć i poprosić o... pomoc?  Nie chcę, ponieważ uważam, że nie jest mi potrzebna. Ja w kończy chcę dojść do wymarzonej sylwetki i tylko ograniczać kalorie.
1. a) dokładnie
2. e)
3. b)

#2 24-02-2018 11:34:13

BONES
Czarny Motyl
Dołączył: 05-10-2017
Liczba postów: 96
WZROST: 167
WAGA: 49kg
WAGA DOCELOWA: 40kg
BMI: 18,14
MIESIĘCZNY CEL: 48kg
NA DIECIE: 400
Windows 7Chrome 64.0.3282.167

Odp: Ponowny kwestionariusz ^^keke^^

Nie będę zadawać dodatkowych pytań. Zapraszamy i cieszę się, że wróciłaś [dblpt])


large.gif
- Bene mori praestat, quam turpiter vivere.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot