Forum Pro Ana 2023
aktywne polskie forum pro ana od 2017

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TYMCZASOWO ZAWIESZONA

#1 31-01-2018 19:20:09

Dynka
Gość
AndroidChrome 64.0.3282.123

Kwestionariusz

1. Ile masz lat?
17
2. Ile masz wzrostu?
173
3. Ile ważysz obecnie?
48
4. Opowiedz krótko o swojej historii zaburzania.
Wszystko zaczęło się w te wakacje... Chodzenie na siłownię, ograniczenie słodyczy i fast foodów, wprowadzenie w dietę warzyw i owoców. Przedtem moja dieta polegała przede wszystkim na samym nie zdrowym jedzeniu jadłam jak to moja mama mówiła "jak chłop z roli". Po paru miesiącach zaczęły się problemy. Osłabienie, omdlenia, wypadanie włosów, zatrzymanie miesiączki. Wszyscy podejrzewali najgorsze, zrobiłam badania ale nic nie wykazało. Moja dieta z dnia na dzień była coraz bardziej biedniejsza i szybko traciłam na wadze. Bliscy domyślili się że mogę mieć zaburzenia odżywiania. Zaczęli bardzo mnie pilnować we wszystkich co robię co często kończyło się agresją z mojej strony.Zapisali mnie do psychologa... ale to i tak nie ma sensu. Przez tą całą sytuację straciłam kontakt z przyjaciółmi, moje relację z rodziną pogorszyły się i mam duże problemy zdrowotne... Mimo tego wszystkiego i tak nie chcę wrócić do zdrowia

5. Czym jest dla Ciebie anoreksja i jaki masz stosunek do tej choroby?
Restrykcyjna dieta która wymyka się spod kontroli. Wielu uważa że to kolejny wymysł nastolatek, ale gówno prawda...

6. Próbowałaś/próbowałeś zdrowej diety? Dlaczego wybierasz wyniszczenie organizmu?
Zdrowe odżywianie przerodziło się w obsesję. Myślałam że wszystko co robię jest zdrowe i dobre ale skończyło się na wyniszczeniu organizmu

7. Co robisz oprócz ograniczania kalorii?
Nie mam sił na jakąkolwiek aktywność fizyczną. Kiedy zdarzy mi się zjeść za dużo idę na długi spacer

8. Czego oczekujesz od forum?
Chciałabym poznać ludzi którzy zmagają się z tym samym problemem... dowiedzieć się co czują inni i jak sobie z tym radzą

9. Opisz swoje 3 ubiegłe dni (bilans, aktywność fizyczna).
Dzisiaj: sałata, ogórek, papryka, leczo warzywne
Wczoraj: to samo co dzisiaj
Przedwczoraj: jogurt 0% tłuszczu, zupa krem z pieczonego buraka

#2 01-02-2018 00:26:50

BONES
Czarny Motyl
Dołączył: 05-10-2017
Liczba postów: 96
WZROST: 167
WAGA: 49kg
WAGA DOCELOWA: 40kg
BMI: 18,14
MIESIĘCZNY CEL: 48kg
NA DIECIE: 400
Windows 7Chrome 63.0.3239.132

Odp: Kwestionariusz

Cześć Dynka, nie wiem skąd wzięłaś te pytania, ale nie obowiązują one od bardzo dawna. Proszę lepiej zapoznać się z forum zanim złożysz swój kwestionariusz.
Kliknij w link (Informacje o forum) żeby dowiedzieć się więcej.
W szczególności zapoznaj się z obowiązującym kwestionariuszem i dodaj w tym wątku nowy.


large.gif
- Bene mori praestat, quam turpiter vivere.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot