Forum Pro Ana 2023
aktywne polskie forum pro ana od 2017

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TYMCZASOWO ZAWIESZONA

#1 30-09-2023 16:40:14

No0ne3
Poczwarka
Dołączył: 26-09-2023
Liczba postów: 2
WIEK: 19
WZROST: 168cm
WAGA: 49,5kg
WAGA DOCELOWA: 45kg
BMI: 17.5
NA DIECIE: max 450
ZRZUCONA WAGA: 19.5kg
WindowsOpera 102.0.0.0

Kwestionariusz

1.Ile masz lat? - 19
2.Ile masz wzrostu? - 168cm
3.Od jakiej wagi się zaczęło? Jaką wagę masz teraz?
Jest to trochę skomplikowane, obsesyjnie zaczełom się odchudzać gdy ważyłom 69kg było to w 2021 roku,lecz to wszystko zaczeło się znacznie wcześniej, pare ładnych lat wcześniej i cóż byłom wtedy dzieckiem i ważyłom mniej.
Aktualna waga: 49.5
4.Od jak dawna zmagasz się z zaburzeniami? Jak nazywa się Twoje zaburzenie?
Tak naprawdę jeśli mam wliczyć,obsesyjną chęć bycia szczupłym oraz myśli typu ,, muszę schudnąć" to zaczeło sie to gdy miałom 7lat.
Nie jestem pewien jak nazywa się moje zabużenie, głownie rexja ale gdy zostanę przymuszone do zjedzenia czegoś (np: przez znaj/rodzine) to też bulimia, sądzę że jest to ana łączona z bulimią, gdyż miewiam dni gdzie robię binge&purge.
5.Czy udało Ci się osiągnąć jakiś cel lub ukończyć dietę?
Nie powiem, że tak oraz nie powiem że nie.Kiedyś gdy jeszcze ważyłom 68/69kg, postanowiłom że muszę schudnąć do 55kg, nie zastosowałem diety poprostu przestałom jeść w szkole oraz zmniejszyłem ilość spożywanych kalorii, jednakrze gdy dotarłom do wagi 55kg to sądziłem że muszę jeszcze schudnąć i obniżyłem bardziej ilość spożywanych kcal.
6.Czy próbowałeś się podjąć terapii? Dlaczego tak/dlaczego nie?
Podejmowałem terapię ale ona nie dotyczyła zaburzeń odrzywiania tylko depresji.
7.Czego wymagasz od forum i co chcesz na nie wnieść?
Chcę poprostu znaleść społeczność która mnie rozumie.
Nie wiem dokładnie co chcę wnieść do forum gdyż nigdy nie odważyłem się na takowym być i nie wiem nawet jak to wygląda, chcę poprostu znaleść swój internetowy dom oraz ludzi z którymi mogę dzielić się przeżyciami poradami itp.


A teraz wybierz spośród podanych odpowiedzi te, które najlepiej opisują Ciebie (możesz zaznaczyć kilka). Bądź z nami szczery.
1.Czym według Ciebie jest anoreksja?
- mam zupełnie inne zdanie na ten temat:
Anorexja jest dla mnie możliwością kontrolowania swojego życia, regóły i zasady spożądzone w ścisły sposób, trzymanie się ich i widzenie rezultatów swojej pracy, dla mnie zobaczenie jak numerki na wadze wskazują mniej niż np: tydzień temu to powód do radości, gdy czuje że mój żoładek jest pusty to czuje się spokojny.
2. Jak wyglądają Twoje problemy z odżywianiem?
- jem w samotności tylko to, co ustalę.
- moje bardzo częste napady kończą się wymiotowaniem z wyrzutów sumienia.
3. - jak zachowałbyś się w tej sytuacji:
Rozmawiasz z osobą, która od dawna Ci się podoba. Między tematy wkrada się wątek zaburzeń odżywiania. Komentuje bardzo negatywnie środkowisko osób wytrzegających się jedzenia, ale nie wie nic o Tobie. Wcześniej nie wiedziałaś/nie wiedziałeś, że ma taki stosunek do osób z zaburzeniami odżywiania i postrzegałaś/łeś tą osobę w inny sposób.
- nie opisuje mnie żadna z odpowiedzi:
Nie powiedziałbym o sobie, moje ed to coś osobistego i jeśli ktoś sie negatywnie wypowiada na ten temat to zbyt bardzo boję się krytyki z drugiej strony, zapewne w takiej sytuacji bym to przemilczał i starałbym się aby NIGDY nie doprowadzić do poruszenia tego tematu z tą osobą. CZasami na cudzą opinię nie ma się wpływu, ale 1 negatywna w moim mniemaniu opinia nie powinna powodować całkowitego przekreślenia danej osoby. Co nie zmienia faktu że gdyby dana osoba wypowiedziała się w takowy sposób to zadbałbym o to aby nigdy nie dowiedziała się o moim ed z czystej obawy przed próbą zmuszenia mnie do nadprogramowego jedzenia.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot