Forum Pro Ana 2023
aktywne polskie forum pro ana od 2017

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TYMCZASOWO ZAWIESZONA

#1 15-05-2019 22:18:20

moderator
Złoty Motyl
Dołączył: 15-05-2019
Liczba postów: 1
WindowsChrome 74.0.3729.131

Przykładowy kwestionariusz

Oto przykładowy kwestionariusz, który będzie oczekiwał na akceptację i/lub dodatkowe pytania.
UWAGA! ODPOWIEDZI Z PRZYKŁADOWEGO KWESTIONARIUSZA NIE MOŻNA KOPIOWAĆ DO SWOICH POSTÓW!

Ile masz lat?

- mój wiek określany jest na x wiosen

Ile masz wzrostu?

- mój wzrost wynosi x centymetry

Od jakiej wagi się zaczęło? Jaką wagę masz teraz?

- zaczęło się od wagi 58 kilogramów, aktualnie ważę 50 kilogramów

Od jak dawna zmagasz się z zaburzeniami? Jak nazywa się Twoje zaburzenie?

- trudno mi to jednoznacznie stwierdzić, przeplatane naprzemiennie: anoreksja, bulimia i anoreksja bulimiczna + pewien czas kompulsywnego objadania się

Czy udało Ci się osiągnąć jakiś cel lub ukończyć dietę?

- dwa razy udało mi się osiągnąć wagę 41 kilogramów, co ciekawe nigdy nie zauważyłem na wadze mniej
58 - 41 (2012/3-2014)
41 -  52 (2014-2015)
52 - 41 (2015-2016)
41 - 52/54 (2016-2017)
52/54 - 50 (2017)
50 - 58 (2017-2018)
58 - 49-51 (2018-2019)

Czy próbowałeś się podjąć terapii? Dlaczego tak/dlaczego nie?

- niezwiązanej z zaburzeniami odżywiania, nie chcę ich leczyć, mam pewność, iż wtedy utracę możliwość utraty wagi w ten sposób, a w inny zwyczajnie nie potrafię

Czego wymagasz od forum i co chcesz na nie wnieść?

- od forum wymagam wsparcia, na forum chcę wnieść potrzebne forumowiczom wartości, które zostały zaniedbane przez otoczenie

A teraz wybierz spośród podanych odpowiedzi te, które najlepiej opisują Ciebie (możesz zaznaczyć kilka). Bądź z nami szczery. Dodając kwestionariusz zadbaj, aby pytania jak i odpowiedzi w nim widniały, przy odpowiedziach "Mam zupełnie inne zdanie" - opisz je.

1. Czym według Ciebie jest anoreksja?

- mam zupełnie inne zdanie na ten temat:

anoreksja jest dla mnie ucieczką w idealizm, towarzyszy mi od momentu, w którym moje ciało nie było jeszcze rozwinięte, dopiero wchodziło w czas rozwoju
pamiętam początki mojej historii;
pamiętam jeszcze nieliczenie kalorii i trzy miseczki zupy jarzynowej dziennie,
pamiętam jazdę konną - pamiętam jedzenie połowy jabłka dziennie i brak siły na prowadzenie zwierzęcia,
pamiętam kiedy po szkole ćwiczyłem u siebie w pokoju oczekując powrotu mojej rodzicielki, zawsze kupowała jogurt naturalny
przyjemność jedzenia go po ćwiczeniach, kalorie idealnie utrzymywane, porządek w pokoju i porządkowanie głowy; idealizm i perfekcja nawet w otoczeniu
komentarze o nienaganności mojego ciała, pytania "jak?", kontrolowanie siebie nie tylko pod aspektem diet, mimo iż głównie,
wszystko zapisywane było przeze mnie w zeszycie,
pamiętam budzenie się rano i nienaganną naukę od godziny trzeciej,
pamiętam pilnowanie siebie pod każdym względem,
pamiętam to, co aktualnie zostało utracone
pamiętam to, co przywrócę z pomocą forum


2. Jak wyglądają Twoje problemy z odżywianiem?

- jem w samotności tylko to, co ustalę.

- moje bardzo częste napady kończą się wymiotowaniem z wyrzutów sumienia.

- mam problemy z przełykaniem jakichkolwiek pokarmów/napojów, mam natrętne myśli.

3. - jak zachowałbyś się w tej sytuacji:
Rozmawiasz z osobą, która od dawna Ci się podoba. Między tematy wkrada się wątek zaburzeń odżywiania. Komentuje bardzo negatywnie środkowisko osób wytrzegających się jedzenia, ale nie wie nic o Tobie. Wcześniej nie wiedziałaś/nie wiedziałeś, że ma taki stosunek do osób z zaburzeniami odżywiania i postrzegałaś/łeś tą osobę w inny sposób.

- nie opisuje mnie żadna z odpowiedzi:

jestem typem konkretnego introwertyka, o moich problemach z zaburzeniami wie niewielka ilość osób, które nie zagrażają moim dietom
nie widzę powodu dla którego o moim ED ma wiedzieć otoczenie, jest mi to niepotrzebne i nie chcę tego



Na nebe ; tol'ko i razgovorov; chto o more; i o zakate; tam govorjat o tom kak chertovski zdorovo nabljudat'  za ogromnym ognennym sharom ; kakoj on tait v volnah i ele vidimyj svet; slovno ot svechi gorit gde-to v glubine

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot