Forum Pro Ana 2023
aktywne polskie forum pro ana od 2017

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TYMCZASOWO ZAWIESZONA

#1 06-01-2019 21:58:27

PinJelly
Nowy Motylek
Dołączył: 06-01-2019
Liczba postów: 23
WIEK: 20
WZROST: 167
WAGA: 64
WAGA DOCELOWA: 52
MIESIĘCZNY CEL: 58-59
AndroidChrome 71.0.3578.99

Witam ponownie ;)

Hej hej, temat wziął się z tego, że na tym forum juz raz bylam Ale niestety straciłam prawo do logowania się poniewaz przez pobyt w szpitalu nie miałam do tego głowy. Bylam zmeczona I w ogóle. Ale teraz chciałabym wrócić i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie tak uprzejmie jak to było poprzednio [dblpt]))

Ile masz lat?

20

Ile masz wzrostu?

167

Od jakiej wagi się zaczęło? Jaką wagę masz teraz?

Zaczęło się od wagi około 64 kg, potem tylko wzrastało aż w końcu zaczelam sie znowu psuć i teraz tylko spada. Wazylam sie przed swietami to bylo 68,3 a teraz martwi mnie 65 ktore jest obecnie [dblpt][slash]

Od jak dawna zmagasz się z zaburzeniami? Jak nazywa się Twoje zaburzenie?

Od 5 lat zmagam sięz bulimią, od krótkiego czasu bo od końca października wykazuje trochę zachowan anorektycznych, ale nie traktuje tego jako cos zlego. Uwazam ze po prostu potrzebuje takiej diety, a mniejsza liczba na wadze tym bardziej mnie napedza

Czy udało Ci się osiągnąć jakiś cel lub ukończyć dietę?

Tak, bylam kiedys na diecie kopenhaskiej i udało mi sie ją ukończyć. Bylam bardzo zadowolona z efektów.

Czy próbowałeś się podjąć terapii? Dlaczego tak/dlaczego nie?

Poszlam do psychiatry na początku listopada i są za mną 2 wizyty. Niebawem czas na 3. Zgłosiłam sie poniewaz chce nauczyć się co zrobic aby nie wymiotować, żebym nie miała checi na jedzenie bo czuje sie lepiej gdy jestem pusta w brzuchu

Czego wymagasz od forum i co chcesz na nie wnieść?

Chciałabym nieść wsparcie osobom tutaj, czego również potrzebuje od Was [dblpt]) super jest dzielić się swoimi przemyśleniami z kimś kto wie o czym mówię, doceniane są również wszelkie wskazówki czy przepisy na niskokaloryczne jedzenie

1. Czym według Ciebie jest anoreksja?

Skutek uboczny, gdy ktoś straci kontrolę nad unikaniem jedzenia


2. Jak wyglądają Twoje problemy z odżywianiem?

Jem w samotności tylko to, co ustalę.

Moje bardzo częste napady kończą się wymiotowaniem z wyrzutów sumienia

3. - jak zachowałbyś się w tej sytuacji:
Rozmawiasz z osobą, która od dawna Ci się podoba. Między tematy wkrada się wątek zaburzeń odżywiania. Komentuje bardzo negatywnie środkowisko osób wytrzegających się jedzenia, ale nie wie nic o Tobie. Wcześniej nie wiedziałaś/nie wiedziałeś, że ma taki stosunek do osób z zaburzeniami odżywiania i postrzegałaś/łeś tą osobę w inny sposób.

Przyznaję do swoich problemów z odżywianiem, bo mam wrażenie, że dobrze znam tą osobę i wierzę, że potraktuje mnie w inny sposób.


~im mniej jesz tym lepiej śpisz~

Offline

#2 11-01-2019 20:50:54

acid
Czarny Motyl
Dołączył: 09-10-2017
Liczba postów: 784
WAGA: 4X
WAGA DOCELOWA: 37
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Witam ponownie ;)

Zostałaś usunięta przez nieuzasadnioną nieaktywność. Skąd mam mieć pewność, że sytuacja znów się nie powtórzy?
Mam obowiązek usuwać nieaktywnych użytkowników, którzy nie wspomnieli nic o swojej przerwie.


ЯОпределенноНеЗаслуживаюТвоегоВремени

Offline

#3 13-01-2019 10:37:32

PinJelly
Nowy Motylek
Dołączył: 06-01-2019
Liczba postów: 23
WIEK: 20
WZROST: 167
WAGA: 64
WAGA DOCELOWA: 52
MIESIĘCZNY CEL: 58-59
AndroidChrome 71.0.3578.99

Odp: Witam ponownie ;)

Tym razem się nie powtórzy, a jeśli będę wiedziała że nie będę miała dostępu do forum przez jakis czas to na pewno Cię powiadomie. Może spróbujemy jeszcze raz co? [dblpt])


~im mniej jesz tym lepiej śpisz~

Offline

#4 19-01-2019 19:36:45

acid
Czarny Motyl
Dołączył: 09-10-2017
Liczba postów: 784
WAGA: 4X
WAGA DOCELOWA: 37
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Witam ponownie ;)

Zaufam Ci.
Witaj znów, PinJelly.


ЯОпределенноНеЗаслуживаюТвоегоВремени

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot