Forum Pro Ana 2023
aktywne polskie forum pro ana od 2017

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TYMCZASOWO ZAWIESZONA

#1 18-12-2017 22:29:09

skinnybones
Gość
AndroidChrome 63.0.3239.111

Negatywny komentarz pewnej dziewczyny

Usuncie to forum. Usuwanie mnie nic wam nie da. Ja wracam.
Doprawadzacie ludzi do śmierci, jesteście z tego dumni? Jak jesteście na cos chorzy to idźcie to jebanego lekarza, psychiatry etc. To co wy robicie to się kurwa leczy.
Jak jesteście takie grube to czemu nie zaradzicie temu w zdrowy sposób hmm? Idąc waszym tokiem myślenia to lepiej od razu się zabic, bo na końcu waszego jebanego odchudzania i tak czeka śmierć. Po co wy to wszystko robicie? Na tym forum każdemu jest robione pranie mózgu.
Wystarczy tylko podejść do kogoś i powiedzieć jak się czujesz i jaki masz problem, od każdego się tą pomoc dostanie. A wy? Wolicie popełnić  powolne samobójstwo.
Kości nie są piękne. Wasz facet bedzie was lapal za wystające obojczyki? Wątpie. To ohydne. Tak jak te forum, jak i wy wszystkie.

#2 18-12-2017 22:52:36

Anah
Gość
AndroidChrome 63.0.3239.111

Odp: Negatywny komentarz pewnej dziewczyny

Każdy ma prawo do własnej opinii, cieszę się, że masz do tematu zdrowe podejście.
Na tym forum są osoby chore na zaburzenia odżywiania, więc prawdopodobnie niektóre nasze problemy mogą zdawać się kontrowersyjne dla zdrowej osoby, rozumiem.
Ale nie praktykujemy tutaj prania mózgu, nie ingerujemy w to jak się odżywia jakikolwiek użytkownik forum, jedynie dzielimy się tym co nas w środku boli lub cieszy.
Każda osoba jest tu na własną odpowiedzialność, sama sobie ustala co tu pisze i jak żyje. Mamy również limit wiekowy, aby młode osoby, które nie zdają sobie sprawy z problemu jakim są takie zaburzenia, nie wchodziły i nie inspirowały się czymś, co może im zaszkodzić.
Owszem, prowadzimy selekcję, ponieważ osoby, które nie doświadczyły anoreksji/bulimii nie rozumieją osób chorych i mogą wyniknąć takie sytuacje jak teraz, że jesteśmy atakowani przez osobę, która źle nas odebrała.
Mam nadzieję, że już odpuścisz temat, zadbasz o siebie, żeby nie dopuścić do rozwinięcia ed, jeśli kiedyś czułaś, że mogą Cię dotyczyć, im wcześniej, tym lepiej [sred])

#3 19-12-2017 07:20:40

skinnybones
Gość
AndroidChrome 63.0.3239.111

Odp: Negatywny komentarz pewnej dziewczyny

To na poczatku było sciema.
Wiecie ze każda osoba chora na ED wchodząc na wasze forum jeszcze bardziej to pogłębia?

#4 19-12-2017 09:43:31

Anah
Gość
AndroidChrome 63.0.3239.111

Odp: Negatywny komentarz pewnej dziewczyny

Tu są same osoby z ed, które tutaj mogą mówić o tym, o czym ze znajomymi nie pogadają.
To nie jest forum, na którym się nawzajem linczujemy i każemy sobie nie jeść, a jak ktoś zje paczkę ciastek, to go wyzywamy od grubasów. Być może wcześniej trafiłaś na takie forum i masz złe doświadczenia, nie wiem. W każdym razie tak już jest, że osoby z tym samym problemem lubią się jednoczyć na grupach i forach, w których mogą się wygadać i być sobą. Niezależnie czy to grupy dla aa, czy dla chorych na depresję, ofiar przemocy czy właśnie ed. Myślę, że powinnaś to zrozumieć, pewnie też swoje przeszłaś

#5 19-12-2017 17:45:04

pathetically_dead
Srebrny Motyl
Dołączył: 06-10-2017
Liczba postów: 83
WIEK: 20
WZROST: 170
WAGA: 50
WAGA DOCELOWA: 22
BMI: 12.8
MIESIĘCZNY CEL: 40
NA DIECIE: vegan
WYMIARY DOCELOWE: 0
WindowsChrome 63.0.3239.84

Odp: Negatywny komentarz pewnej dziewczyny

Podziwiam Cię Anah za wyrozumiałość, ale dla mnie skinnybones/papierowykwiatek/Paulina, czy ktokolwiek, to typowe 15-letnie dziecko.  Oczywiście bardzo rozpieszczone dziecko, które po komentarzu, który się jej nie spodobał nagle zaczyna się rzucać i wyzywać wszystkich użytkowników. Zapewne uznała, że jest gruba i ma zajawkę na ruchy proana.
Kochana dziewczynko, zrozum, że nie zjedzenie obiadu nie jest jadłowstrętem. Nie udawaj rycerza na białym koniu tylko dlatego, że nikt Cię tu nie chce i nie pisz pod postami innych użytkowników swoich złotych rad, bo to żałosne. Wracaj na tumblr oglądać thinspo, lub przestań udawać, że masz ed i nie staraj się dostać tej choroby.
Proszę Cię, nie odpisuj na tę wiadomość, musisz się nauczyć odpuszczać. Przeczytaj jeszcze raz swoje posty, wyciągnij z tego jakiś wniosek. Obrażanie kogoś nie ma sensu, pokazujesz tym tylko swoje, za przeproszeniem, spierdolenie umysłowe. Po prostu nie ośmieszaj się, bo nawet mi się robi przykro.
Dziękuję za uwagę

Offline

#6 20-12-2017 13:44:30

BONES
Czarny Motyl
Dołączył: 05-10-2017
Liczba postów: 96
WZROST: 167
WAGA: 49kg
WAGA DOCELOWA: 40kg
BMI: 18,14
MIESIĘCZNY CEL: 48kg
NA DIECIE: 400
Windows 7Chrome 63.0.3239.84

Odp: Negatywny komentarz pewnej dziewczyny

@skinnybones
Nie jestem od tego, żeby Was uczyć czym jest życie. Nikt tutaj się nie zabił ani nie zabija. Nikt nie umiera ani nie doprowadza się do śmierci. Wszyscy informują o swoich problemach zdrowotnych i mamy w naszym gronie napompowane wiedzą dziewczyny, które są w każdej chwili do dyspozycji - udzielając porad w sprawie suplementacji lub kierując do lekarzy nawet, gdy przypadłość nijak się ma do zaburzeń odżywiania. To na sprostowanie Twojego "WY SIĘ ZABIJACIE".
Kolejna rzecz - po co tu się wpierdalasz, jaki masz w tym cel? Skoro punktem Twojego zainteresowania jest forum pro ana to równie dobrze możesz zainteresować się black forami dla samobójców/pedofilii/nekrofili i wiele innych. Tego typu strony w większej mierze zasługują na Twoją uwagę, jeśli jesteś takim obrońcą ludzkiego życia.

Jeśli wybierasz jednak akurat te Pro-Ana to stąd rada do Ciebie -

"Jak jesteście na cos chorzy to idźcie to jebanego lekarza, psychiatry etc. To co wy robicie to się kurwa leczy."

"Wystarczy tylko podejść do kogoś i powiedzieć jak się czujesz i jaki masz problem, od każdego się tą pomoc dostanie. A wy? Wolicie popełnić  powolne samobójstwo."

Chcę Cię tylko poinformować, że w momencie gdy rejestrowałaś swoje pierwsze konto do bazy danych dostało się Twoje IP. W tej chwili zostanie ono zablokowane. Chcę jeszcze tylko wyrazić pewne zrozumienie dla Twojego zachowania - zapewne poszukiwałaś pomocy, ale u nas jej nie znalazłaś. Przykro mi.
Gdybyś miała odrobinę szacunku do kogokolwiek poza sobą to myślę, że bylibyśmy w stanie Ci pomóc.
Cześć.


large.gif
- Bene mori praestat, quam turpiter vivere.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot