Forum Pro Ana 2023
aktywne polskie forum pro ana od 2017

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TYMCZASOWO ZAWIESZONA

#1 27-07-2018 07:52:15

agapemru
Gość
AndroidSafari 537.36

Kwestionariusz

Hej.
1. Mam 28 lat
2. 161
3. Zaczeło sie lata temu od wagi 65 kg. Najmniej wazylam ważac 44 kg, aktualnie jest to 51 kg
4. Zaburzenia odzywiania mam od jakis 10 lat. Epizody bulimi mam juz za soba.
5. Tak. Przez te lata byłam na różnych dietach ktore udało mi sie zakończyć. Cele mialam różne najpierw 55 kg pozniej 50, 47,44,41 do ostatniego nie udało mi sie dojść.
6. Nie, probowałam. Dlatego że nie chce jej i nie uważam by była mi potrzebna.

1. B
2. G
3.E

#2 27-07-2018 17:42:14

acid
Czarny Motyl
Dołączył: 09-10-2017
Liczba postów: 784
WAGA: 4X
WAGA DOCELOWA: 37
LinuxChrome 67.0.3396.87

Odp: Kwestionariusz

Czego wymagasz od forum i co chcesz na nie wnieść?


ЯОпределенноНеЗаслуживаюТвоегоВремени

Offline

#3 27-07-2018 18:06:09

agapemru
Gość
AndroidSafari 537.36

Odp: Kwestionariusz

Napewno wsparcia, rozmowy. Szukam miejsca w ktorym nie musialabym nosic maski . Mam sporo doswiadczenia, sposobów, sztuczek sprawdzonych i  dzialajacych  ktorymi z checia podziele sie na forum.

Ostatnio edytowany przez agapemru (27-07-2018 18:06:50)

#4 27-07-2018 18:11:03

acid
Czarny Motyl
Dołączył: 09-10-2017
Liczba postów: 784
WAGA: 4X
WAGA DOCELOWA: 37
Windows 7Chrome 67.0.3396.99

Odp: Kwestionariusz

Opowiedz o sobie coś więcej, trudno mi cokolwiek głębszego wywnioskować.


ЯОпределенноНеЗаслуживаюТвоегоВремени

Offline

#5 27-07-2018 18:55:44

agapemru
Gość
AndroidSafari 537.36

Odp: Kwestionariusz

Zaczelam sie odchudzac gdy moja waga doszla do krytycznego momentu 65 kg. Najpierw zaczelo sie od diety, jakis tabletek wspomagajacych odchudzanie, cwiczen. Chudlam ale bardzo powoli, moj metabolizm byl baardzo wolny. Jednak bylam zawzieta doszlam do 55 i przez jakis czas utrzymalam ta wage. Czemu pisze przez jakis? Bo to nie waga w ktorej sie czulam soba. Mimo ochów i achów znajomych ja patrzylam w lustro z wsciekloscia. Zaczelam sie odchudzac coraz bajdziej zawziedzie. Przeszlam przez diety kapusciana, kopenhadzka, jakies 3 dniowki, proteinowa ale to nie bylo to. Zaczelam coraz bardziej obcinac kalorie, pilam herbaty odchudzajace, rozne tabletki, wspomagajace odchudzanie przerobilam dziesiatki, nie na odchudzanie ale hamujace apetyt. Jadlam po 300-500 kalori. Czulam sie super schudlam ale zaczely sie ataki... Byly dni w ktore pozeralam wszystko jak leci, staralam sie wymiotowac ale nie za bardzo mi to szlo. Postawilam wiec na herbatkinprzeczyszczajace.Ten epizod troche trwal ale skonczylam z nim dawno ( chodzi mi o bulimie). Stalam sie z czasem krolowa klamst, nikomu nie mowilam ze jestem na diecie bo wiedzialam jaka bedzie reakcja. Slyszalam rozne rzeczy jak poje... anorektyczka itp. A ja tak chcialam z kims porozmawiac o TYM. Wtedy znalazlam forum proana, wsiaklam w nie na dlugi czas. Niestety forum przejely osoby ktore mialy je gdzies, wpuszczaly wszystkich jak leci, stalo sie jednym wielkim smietniskiem... Pozniej pisalsm bloga ale to nie bylo to samo. Nigdy nie doszlam do idealu. Postanowilam zalozyc rodzine. Mam teraz dwojke malych dzieci. Z pierwszym dzieckiem nie bylo najgorzej po porodzie wazylam 54kg i waga szybko poleciala w dol. Jednak gdy doszlam do 47 kg waga stanela... Zaczelam szukac sposobow cos sie zaczelo ruszac w dol jednak dalam sie namowc mezowi na drugie ostatnie dziecko. Uznalam ok i tak chcialam dwojke a im szybciej tym szybciej bede mogla w spokoju dazyc do idealu nie martwiac sie ze jestem w ciazy i moge sie jedynie pilnowac a nie glodzic. Niestety ciaza okazala sie trudna musialam lezec lezec i lezec do tego garscie hormonow podtrzymujacych ciaze ktore jako glowne skutki uboczne powoduja tycie, zatrzymywanie wody i inne szmery bajery. Po urodzeniu ( naszczescie szczesliwie) waga pokazala 65... Ooo co ja wtedy czulam.  Urodzilam 8 miesiecy temu, napoczatku waga niezabardzo chciala spadac. Wiem spowolniony metabolizm lezeniem. Jednak udalo mi sie troche w koncu zrzucic i doszlam do 51 kg. Walcze dalej. Moj maz nie wie o moich zaburzeniach odzywiania, oszukuje jak moge. Przykladowo pije swoja zielona zapychajace breje ( zmiksowane liscie szpinaku plus woda) a on sadzi ze pije szejka z bananem, proteinami, miodem i bog wie czym jeszcze. Tak sobie zyje. Ps. Moja najnizsza waga w najlepszym momencie wynosila 44 kg jednak trwalo to nie dlugo.

Ostatnio edytowany przez agapemru (27-07-2018 19:01:22)

#6 27-07-2018 22:07:30

acid
Czarny Motyl
Dołączył: 09-10-2017
Liczba postów: 784
WAGA: 4X
WAGA DOCELOWA: 37
LinuxChrome 67.0.3396.87

Odp: Kwestionariusz

Witaj na forum.


ЯОпределенноНеЗаслуживаюТвоегоВремени

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot