Forum Pro Ana 2018
Aktywne polskie forum pro ana od 2017

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 05-02-2018 10:49:28

gruba_
Gość
WindowsSafari 537

Kwestiorariusz

1. Ile masz lat?
Mam lat 16
2. Ile masz wzrostu?
168 cm
3. Od jakiej wagi się zaczęło? Jaką wagę masz teraz?
Szczerze to zaczęło się od 52 kg... Doszłam do wagi 42 kg ale niestety przez szpitale psychiatryczne... Musiałam przytyć do minimum 55 kg żeby wyjść... Ale w dwa miesiące już ważyłam 45 kg ... Ostatnio mi się przytyło i ważę 49,1 kg i chciałabym uzyskać tutaj pomoc na forum, chęć i siłę do spalenia tego
4. Od jak dawna zmagasz się z zaburzeniami? Jak nazywa się twoje zaburzenie?
Zmagam się od prawie dwóch lat ale już w podstawówce wyrzucałam śniadania. Zaburzenia odżywiania... Bliscy mi próbują wmówić anoreksje tak samo lekarze ale nie wierzę im...
5. Czy udało Ci się osiągnąć jakiś cel lub ukończyć dietę?
Owszem niejednokrotnie, ale za każdym razem stawiam sobie nowe cele, bardziej wymagające.
6. Czy próbowałeś się podjąć terapii? Dlaczego tak/ dlaczego nie?
Nigdy z własnej woli... Miałam próby samobójcze i zamknięto mnie w szpitalu psychiatrycznym... Ciężka depresja ale już jest lepiej mam chłopaka który mnie kocha i dla niego chcę żyć ❤ Ale chcę być chuda

Odpowiedzi na pytania:
1. a,b,c,d - mam kilka poglądów
2. a,c,d,f
3. d

#2 05-02-2018 16:59:35

BONES
Czarny Motyl
Liczba postów: 56
Waga: 5x
Waga docelowa: 41kg
Miesięczny cel: 46kg
ED od: 5 lat
GG: pw
AndroidChrome 64.0.3282.137

Odp: Kwestiorariusz

Tak jak napisałem - Twoje przyjęcie na forum zostanie odroczone ze względu na wysyłanie wiadomości prywatnych.
Jeśli okaże się, że pisałaś do wielu użytkowników - czeka Cię okres próbny.

Wiadomość dodana po 20 h 18 min 52 s:
Wybacz, _gruba. Na forum prezentujemy jakiś poziom. Nie jest to "odchudzalnia" tylko duża grupa ludzi, która rozmawia ze sobą - jak jeszcze raz powtórzę NA JAKIMŚ POZIOMIE. Życzę Ci osiągania sukcesów w odchudzaniu, niestety nasze forum nie może Ci pomóc. Zamykam wątek.
bez_komentarza.png

large.gif
- Bene mori praestat, quam turpiter vivere.

Użytkowników czytających ten temat: 1, gości: 1
Koku,
[Bot] CCBot